sobota, 9 kwietnia 2011

STRIKE BOWLING CLUB

Dziś pierwszy post z serii "Co można w Gliwicach ciekawego robić".

Kręgielnia STRIKE BOWLING CLUB
Kręgle to dla jednych sportowa rywalizacja połączona z niepowtarzalną formą zabawy, a dla innych niepowtarzalna zabawa połączona ze sportową formą rywalizacji. Bowling to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu w gronie znajomych. To gra, w której nie istnieją ograniczenia wiekowe, jest to zarówno zabawa dla całych rodzin jak i emocjonująca rozgrywka dla koneserów. 
Gliwicki bowling klub dysponuje czterema profesjonalnymi torami, a także stołem do gry w piłkarzyki i dart'em. Dla tych mniej aktywnych są też przygotowane miejsca siedzące z telewizorem i bardzo dobrze zaopatrzony bar ;) Duży atut STRIKE to dobra lokalizacja - w samym centrum miasta - blisko zarówno na główne przystanki autobusowe jak i na rynek.
Kręgle mają opinię dość drogiej 'imprezy', jednak jeżeli wybierzecie się większą ekipą to cenowo nie jest tak najgorzej bo płaci się od toru a nie od osoby. Tylko buty każdy musi mieć dla siebie wypożyczone a to koszt 3 zł ;) 
Jeżeli już zbierzecie chętnych na kręgle, ustalicie dzień, godzinę i wszelkie szczegóły to polecam zarezerwować tor telefonicznie. Jest to jedyna kręgielnia w Gliwicach i cieszy się dużym zainteresowaniem więc ciężko o wolne miejsce.


STRIKE BOWLING CLUB
Gliwice, ul. Zwycięstwa 23 (DH IKAR)

kontakt/rezerwacja 32 231 37 32 od godz. 13

Cena wynajmu toru za godzinę:
codziennie do 17 - 35 zł
poniedziałek - czwartek po 17 - 45 zł
piątek - niedziela po 17 - 59 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz